Naruto:Story Started
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Přiběh začal
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréningová místnost

Goto down 
+6
Kasume Uky
Uzumaki Takeru
Ken´ichi
Takeshi Yuura
Sarata Yuura
Kinomaru Uchiha
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
AutorZpráva
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 7:27 pm

"to prostě nejde jen tak zapomenout" taky jsem jí koukl do očí
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 7:32 pm

Zatriasol som hlavou aby som sa vrátil do reality. Bol som zamyslený, tak som nevnímal okolie. Rozmýšľal som kde by mohol byť môj starší brat. Pozrel som sa na skupinku predo mnou. Čaute, decká. Sorry, že som bol mimo... ja som rozmýšľal nad niečim vážnym. Poviem a nevinne sa usmejem a poškrabkám sa na hlave. K veci... dnes mám pre vás zaujímavý test. Poviem a ukážem im aby vošli do Haly. Sarata, ty by si tento test predpokladám hravo zvládol, takže sa budeš iba prizerať ok? S pečatou ti pomôžem hneď po tomto teste. Usmial som sa a prehliadol som si ich.
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 7:33 pm

''Sákra a mě nepozdravíš blbče?''Vyplázl jsem na něj jazyk a přetáhl si pžrz hlavu Mikinu.''myslím že už ji potřebovat nebudu'',usmál jsem se a uvázal si ji kolem pasu.''Kdy začne trénink?''Položil jsem netrpělivě otázku k Hokagemu.
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 7:42 pm

"já...omlouvám se" stálej sme si stál za svým..na hokageho jsem jen kývnul
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 7:45 pm

Přeletěl jsem pohledem všechny tři postavy a přiskočil k nim.''zdravím!''Můj pohled skončil na té holce.''Sákra ty jsi kus!''Vyplázl jsem na ni jazyk a všechny tři pozoroval.''Bude se něco dít?Chci už trénovat!''Začal jsem poskakovat a boxovat do vzduchu.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 7:58 pm

Na chvíly jsem přestal abych mohl zase dýchat.Přiskočil jsem k ní a dřepl si.''Nehýbej se ať si tě mohu pořádně prohlídnout!''Řekl jsem a vyplázl na ni jazyk.''Vlastně jmenuji se Takeru jak ty?''Špitl jsem a podal k ní ruku.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:02 pm

Tiež som vošiel do haly. Hala bola neuveriteľne obrovská. Aj keď na vonok tak nevypadala. Mala 4 časti. Dažďový prales, púšť, ľadovú krajinu, a skaly. Usmial som sa. Vytiahol som 2 rolničky. Tak... vašou úlohou je zobrať mi tieto rolničky. Ukázal som ich a pousmial som sa. Ja nebudem používať jutsu... Vy použite čo chcete. Ale aby to nebolo také jednoduché musíte sa vyporiadať aj s terénom. Poviem a usmejem sa. Ste pripravený?
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:10 pm

''Ehh..Těší mě!''Řekl jsem a ztáhl ruku,poté jsem vyskočil na nohy a pozoroval Hokageho.''Start!''Štěkl jsem a vrhl se mu přímo na rolničky.
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:13 pm

Sledoval jsem toho pošuka,a jen si odfrkl.''Tak asi můžeme..''Vrhl jsem v rychlosti dva Shurikeny proti Hokagemu a sledoval každý jeho krok..
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:16 pm

Urobil som pohyb do prava takže som sa vyhol jak Takeruovi tak Takeshiho shurikenom. Pousmial som sa. Skočil som do pralesa. Skoval som sa na strome a čakal som kedy prídu.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:19 pm

''Hmm?Srabe!''Vyjekl jsem a bezhlavě se vrhl směrem za ním,nepomýšlejíc co je s mým týmem cíl byl jednoduchý..Rolničky!''Sice sjem genin ale za strom se neschováš!''Řekl jsem a hodil do toho stromu kde byl kunai s výbušným lístkem.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:22 pm

Chytil som lianu a zhúpol som sa priamo naňho. Chcel som ho kopnúť do brucha.
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:26 pm

''tak lehce se mi vyhýbat nebudeš..''Snažil jsem se zanalizovat situaci.Připravil jsem si peče't a kolem mě znovu začala proudid černá chakra.Objevil jsem se u Hokageho a kopem mu mířil přímo na hlavu,..Cíl byl zkopnout ho z liány.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:27 pm

Využil jsem Takeshiho tahu,když se zrovna hokage nedíval.Sennen Goroshi!Křikl jsem a spojil ruce.Mířil jsem mu přímo mezi půlky xD.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:31 pm

Pustil som sa liany a rýchlo som sa sklonil aby mi neodkopol hlavu. Na zemi som urobil pár kotrmelcov. Myslel som si že útoky tých dvoch sa stretnú. trošku som sa zasmial. Potom som odskočil do skalnatej časti. Sústredil som chakru do nôh a vyliezol som na väčšiu skalu. Čakal som na nich.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:34 pm

Hned jak se pustil liány mé prsty vjely do jeho kalhot.''Mám tě dědo!''Zatlačil jsem tak aby to cítil až v krku,a v tu samou chvíly letěl dva metry ve vzduchu xD.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:40 pm

Niečo som zacítil na zadku. Bolo to dosť nepríjemné ale zažil som aj horšie takže som to iba normálne rozdýchal. Akurát som letel. Furt ale nemáš tie rolničky! Zasmial som sa. Dopadol som na zem. Utekal som na skalnatú časť. Sústredil som chakru do nôh a vyliezol som na skalu. čakal som kedy prídu.
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:46 pm

''Hmm?''Sledoval jsem toho kluka,pak i Mizori.Nechám je v tom aspoň chvilku ať si to užijou..Uculil jsem se a zalezl do křoví,ve kterém jsem se zakempil..xD
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:52 pm

''brzo je dostanu!''Štěkl jsem a ihned se vydakl za ním.Mě neutečeš!Vytáhl jsem Kunai a hodil ho po něm,zároveň s Mizori.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 8:56 pm

Počul som šuchot lístia. a potom som si všimol kunai ktorý na mňa letí. Uskočil som do boku tak aby ma netrafili. Pousmial som sa. Čakal som čo bude ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 9:01 pm

Vytiahol som katanu a usmial som sa. Ak sa nebojíš, tak poď! Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 9:02 pm

''tak teď přichází moje eso v rukávu!!''Dal jsem ruce k sobě.''Mizori připrav se!''Štěkl jsem směrem k ní a najednou byl kolem mě kouř..''Oiroke no justu!''

Tréningová místnost - Stránka 5 Sexy-no-jutsu-o
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 9:04 pm

Vystrekla mi z nosa krv. Nahodil som naštvaný chibi xicht. Ty pako toto na Hokageho neskúšaj!!!! Dal som si do nosu tampóny aby mi z neho netiekla krv. xDD Čakal som čo urobí ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 9:16 pm

Počul som šuchot lístia. Tentokrát som však nepočul letiace predmety, ale kroky. Uskočil som dopredu na Takeruho hlavu a od nej som skočil dole zo skaly. Potom som mieril k púšti. Tu sa nemôžu skrývať. Bol som zvedaví ako sa s tím vyporiadajú. S úsmevom som čakal.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 EmptyThu Aug 25, 2011 9:18 pm

''Coto?''Nestihl jsem zareagovat a hned se vrhl za ním,přičemž jsem se skutálel ze skály.Následovala prudká rána do hlavy a černo xD.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová místnost - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová místnost
Návrat nahoru 
Strana 5 z 15Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto:Story Started :: RPG hra :: Konohagakure-
Přejdi na: