Naruto:Story Started
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Přiběh začal
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréningová místnost

Goto down 
+6
Kasume Uky
Uzumaki Takeru
Ken´ichi
Takeshi Yuura
Sarata Yuura
Kinomaru Uchiha
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
AutorZpráva
Kinomaru Uchiha
Jounin (A-Rank)
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyTue Aug 23, 2011 8:34 pm

(Tvl umíš hovno hrát je vidět,že takovouhle rpg hraješ poprvé tady končim protože je to tady dementní máte tu postížené hráče)
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyTue Aug 23, 2011 8:36 pm

Vzdychol som si. Neboj, nič neurobí. Ak áno uvidí čoho som schopní. Poviem a zamračím sa. Čo sa týka vás... v poriadku... Len nech sa to prosím už neopakuje. Poviem a potom sa pousmejem.

(Kinomaru nikto ta nenúti tu zostať. Jediný kto preháňa si ty! )
Návrat nahoru Goto down
Kinomaru Uchiha
Jounin (A-Rank)
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyTue Aug 23, 2011 8:38 pm

(Drž hubu kreténe tady končim protože jste mentálové Very Happy )
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyTue Aug 23, 2011 8:40 pm

(Některé lidi..je sranda pozorovat děkuji..takhle dlouho jsem se fakt nenasmál ^^)
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyTue Aug 23, 2011 8:50 pm

Jedním skokem jsem se dostal k Mizore.''Jsi v pořádku?Nic ti neudělal??''vyhrkl jsem a začal ji sahat na ramena,jestli to není zdání,až jsem se pomalu a nechtěně dostal rukama kousek pod záda(xD).''Ehm..jasně že jsi'',řekl jsem trochu seriozně a rychle dal ruce zpět k tělu.Nevinně jsem se pousmál a dělal jakoby nic..
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyTue Aug 23, 2011 8:53 pm

Tak... Pozrel som sa na nich. Vypadá to, že Kinomaru už senseia robiť nebude. Povedal som a trošku som sa pousmial. No dobre! Zatiaľ budem tvoj dočasní sensei ja. Povedal som Mizori a usmial som sa. A čo sa týka vás dvoch. Takeshi, ty budeš tiež môj žiak.
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyTue Aug 23, 2011 9:08 pm

''Vlastně ani nevím..''Řekl jsem zase tím chladným tonem,ale bylo na mě vidět že se mi cukají koutky.''Hmm?Tým?Bez mého bratra ani nakrok!''Řekl jsem a vyplázl jazyk.Vlastně?Když je tam ona,tak bych ten krok přežil..Skousl jsem si jazyk abych se nemusel usmívat.''Ale bude to těžší..Moc mě toho z mého Kekkei genkai nenaučíte..''Řekl jsem a trochu sklopil pohled.''Ale bez bratra na žádné daleké mise!''Řekl jsem tentokrát s pevným hlasem a neutrálním výrazem obličeji.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyTue Aug 23, 2011 9:14 pm

Myslím, že tvoj brat nemusí mať senseia. Zasmejem sa. Ale ak by chcel tiež mohol byť v týme. Usmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyTue Aug 23, 2011 9:47 pm

Zamyslel som sa. Nevadí, rozhodne sa vás pokúsim niečo naučiť. Usmejem sa na nich. Tak... kedy chcete mať tréning? Spýtam sa a usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyWed Aug 24, 2011 7:36 am

(tak smutné !....běhávám tu démon a vy se vykecáváte ! xD...nemám rád ignorování ! x D)"chci cítit chuť kreve !"
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyWed Aug 24, 2011 8:55 am

(jak smutné ! xD....vy se nemáte bát ale zastavit mě lady xD dívkám neubližuju) rozeběhl jsem se na hokagheo a chtěl ho praštit
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyWed Aug 24, 2011 9:09 am

(já vím nejsem začátečník xD) stále jsem běžel na hokageho..ledu jsem si vůbec nevšiml
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyWed Aug 24, 2011 9:21 am

(ále..vždy je šance ! xD) senbony se do mě zabodly no stále jsem mířil na hkageho protože holky nebiju xD: P
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyWed Aug 24, 2011 9:40 am

když se mi postavila do cesty....muselj sme se začít ovládat nešlo to...nemůžu ublížit dívce chvýli jsme se pral s pečetí ale na konec jsem jí ztáhnul ....padnul jsem na kolena a těžce vydýchával
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyWed Aug 24, 2011 9:52 am

(jak by řekl bráška xD...Tsukinka mě donutila se ztáhnout xD Razz) "já....*nádech výdech*...omlouvám se !"
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyWed Aug 24, 2011 10:10 am

"všem se musím omluvit i tobě (Tsukinko Razz) i Hokageu-sama...nesmím se nechat ovládat" stále jsem klečel a koukal do země
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyWed Aug 24, 2011 10:26 am

pomalu jsem omdlíval
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyWed Aug 24, 2011 12:51 pm

Ehm?Co to bylo?Zůstal jsem stát a koukal na ně až mi to došlo.Zase ta zku***ná pečeť!Přiskákal jsem k nim a pomohl Mizore zvednout bratra.Sakra ten je těžkej..Bude to mým vzrůstem?Ušklíbl jsem se a pohledem přejel po Mizore.He?Ani jsem si nevšiml že je takhle malinká..Vlastně jsem asi o dva centimetry větší to je úspěch poprvé jsem větší než někdo!!Uculil jsem se a po pár vteřinách ho společně s Mizore zvedl.''Promiň nad něčím jsem přemýšlel..Nestihl jsem na bbratra ani zareagovat'',omluvně jsem se uculil a pomalu šoupal jednu nohu před druhou.''Hai..Snad nás něco naučíte,arigato za všechno Hokage-sama'',řekl jsem aniž bych se otočil a pomalu se táhl s bráškou a Mizore k Nemocnici..
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyWed Aug 24, 2011 6:39 pm

Eh... Chcel som im pomôcť ale už sa mi vytratili z dohľadu. Vzdychom som si a šiel som naspäť do kanclu.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyThu Aug 25, 2011 6:05 pm

Prišiel som pred tréningovú halu a čakal som kým prídu ostatní. Sadol som si na kameň a čakal som.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyThu Aug 25, 2011 6:14 pm

po menší večeři,kterou tvořily čtyři rámeny jsem se vydal na trénink.Sakra už jsem tam měl být..Pohl jsem do klusu až konečně jsem viděl tréninkovou místnost.Vběhl jsem to dveří a rozhklédl se,dokud jsem nenarazil na toho staříka co si říká Hokage.''Gomene..Ale jsem tu to stačí ne?''Řekl jsem hlasitě a došel až k němu..
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyThu Aug 25, 2011 6:18 pm

Konečně jsme se dostaly na tréninkové pole.''Omlouvám se Hokage-sama trochu nám nešly..Hodiny!''Podíval jsem se na mizore a usmál se.Pak jsem se znovu otočil na Hokageho.''Tak?Co se bude dít jestli se můžu zeptat?''Nahodil jsem takový milejší ton a omluvně se usmál..
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyThu Aug 25, 2011 6:55 pm

"tů je ale rušnó"přišel jsem s rukama v kapsách "á tó sém chtěél trénovát ovládání péčetěéé"
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyThu Aug 25, 2011 7:08 pm

"Sarata" odpoveděl jsem se a usmál "ještě jednou se ti chci omluvit za ten včerejšek...já..." uhnul jsem pohledem
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 EmptyThu Aug 25, 2011 7:15 pm

"mám tza dost !.....mohl jsem tě zabít !"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová místnost - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová místnost
Návrat nahoru 
Strana 4 z 15Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto:Story Started :: RPG hra :: Konohagakure-
Přejdi na: