Naruto:Story Started
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Přiběh začal
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréningová místnost

Goto down 
+6
Kasume Uky
Uzumaki Takeru
Ken´ichi
Takeshi Yuura
Sarata Yuura
Kinomaru Uchiha
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorZpráva
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 27

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 3:26 pm

(neuviděl jsi nás protože je v anime zmíněno že ani sharingan nevidí přez tu mlhu)

Objevil jsem se před ním a zamířil pěstí do jeho břicha,připraven na jeho amaterasu..
Návrat nahoru Goto down
Kinomaru Uchiha
Jounin (A-Rank)
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 3:29 pm

(Sharingan vidí taky chakru,ale nevídí ty chakra body takže ležíš v bezvědomí Smile http://naruto.wikia.com/wiki/Sharingan takže Smile já už jsem dávno doma Smile a jestli chceš tak o tu ruku příjdeš a jinak už jdu pryč a jsem jakoby doma takže Smile )
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 27

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 3:30 pm

(Ani na to nemysli vím co dělá sharingna jsem zažranej uchiha už 3 roky a vím o uchihovi první a poslední,ty si zjisti víc o kirigakure,když to zabuza použil ani kakashi nemohl díky sharinganu ho vidět,takže to ani nezkoušej)
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 3:33 pm

(prcek má pravdu...i já jsem uchiha každým coulem (ano poravdu každým Razz) sharingan nemá schopnost vidět skrze tuhle mlhu...a i kdyby sharingan vydí sice chakru...jak ho chceš o´použit proti mlze napuštěnou chakrou ? :/)
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 3:43 pm

(Yuura bratia majú pravdu. Sharingan cez hmlu nevidí. Jasní príklad máš u Takeshiho.)
Prestante sakra!! Spamätajte sa! Poviem a zamračím sa.
Návrat nahoru Goto down
Kinomaru Uchiha
Jounin (A-Rank)
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 3:46 pm

(Hele,ale sharingan nevidí přes mlhu,ale vidí chakru panebože takže já tam nejsem Very Happy)
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 3:47 pm

(chakru vidí. Cez hmlu zem alebo budovu ju ale nevidí.)
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 27

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 3:47 pm

Mlha začala řídnout,a já už vychladl.Achjo,musím ze sebou něco dělat,jsem strašně výbušnej..''Jasně,jasně nechci žádný boj..''Řekl jsem a trochu se zašklebil.''Mno..Mám hlad!''Tahle věta byla směřována k bratrovi,ale řekl jsem ji stejně nahlas a na něho jsem se ani nepodíval,spíš jsem sledoval toho muže..
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 27

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 3:48 pm

(Omg ale chápeš že ta mlha je plná mé chakry???Takže je všude chakra,není rozdíl mezi mým tělem a vzduchem protože je ta mlha PŘEPLNĚNÁ mou chakrou)
Návrat nahoru Goto down
Kinomaru Uchiha
Jounin (A-Rank)
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 4:04 pm

(To jsi nenapsal a kdyžtak kirigakure no jutsu neudělá mlhu s chakrou jako,že se udělá mlha a v ní chakra to se prostě udělá samotná mlha a pro příště nepiš co jsi udělal většímu ranku Smile )
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 4:11 pm

(ale ani přez normální mlhu nevidíš OMG pochop to ..to není byakugan
koukni se na díly naruta 1-20)
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 27

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 4:13 pm

(Chápeš že Kirigakure no jutsu je EXTRA mlha napuštěná chakrou HNED ???Bože můj už to pochop..A není to o ranku,můžu ti nakopat pr*** i na geninovi když znám Naruta a umím to hrát..)
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 27

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 4:17 pm

(Nebudu to posílat dvakrát,takže na to prosím klikni levým tlačítkem myši,označto a jdej KOPÍROVAT,pak otevři novou záložku a dej VLOŽIT kdyby si náhodou nechápal ani tohle..http://naruto.wikia.com/wiki/Kirigakure_no_Jutsu -neoklame to Byakugan,ale je to účinné proti sharinganu,díky té chakře a Translate.google ti to nepřeloží doslova z toho to nepochopíš tak si to prosím přečti v angličtině dík.)


Naposledy upravil Takeshi Yuura dne Tue Aug 23, 2011 4:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 4:18 pm

(Kľud. Táto technika je umelo vytvorená hmla z chakry. Je v nej jeho chakra. Sharingan cez ňu nevidí. Inak by Kakashi nemal žiadny problém proti Zabuzovi.)
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 6:31 pm

Bez toho aby som sa pozrel za seba som zvolal. Mizuri, neskrývaj sa. Poviem a zasmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Kinomaru Uchiha
Jounin (A-Rank)
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 6:53 pm

Vůbec mě neudeřil protože jsem jeho pěst chytil.



Hele neubliž si. řeknu s úsměvem
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 6:56 pm

"na brášku šahat nebudeš" ani nestačil mrknout a oběvil jsem se za ním a dal mu pěstí do tváře tak aby brášku pustil....neměl jak reagovat
Návrat nahoru Goto down
Kinomaru Uchiha
Jounin (A-Rank)
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 6:59 pm

Kso! řeknu a kousek odletim,ale ustojim to.


Mangekyou sharingan nechám zmizet.


Šmejde kdyby tady hokage tak bych tě zabil i tvého zatraceného bratra! zařvu na něj
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 7:05 pm

ironicky jsem se zasmál "nemáš ani na Bratra ani na mě...jsi jen pošetilý uchiha"
Návrat nahoru Goto down
Kinomaru Uchiha
Jounin (A-Rank)
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 7:38 pm

Možná,že jsem pošetilý.Ale váš klan je pěkně hloupý jestli tam mají takové ninji jako jste vy dva děláte mu ostudu. řeknu a projistotu zapnu sharingan tak aby to neviděl.Všimnu si mé studentky




Omlouvám se,že jsem se ti teď nevěnoval můžeme cvičit jestli chceš. řeknu jí
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 7:40 pm

při zmínce o našem klanu a o tom že je loupy už jsem se neovládnul oběvil jsem se zase u něj a začal d něj zuřivě mlátit...silně a hlavně rychle...málo co mohl vyblokovat
Návrat nahoru Goto down
Kinomaru Uchiha
Jounin (A-Rank)
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 7:42 pm

Tři rány jsem vyblokoval a pak jsem uskočil daleko.




Ty jsi opravdu ztracený ninja.Divim se,že jsi udělal Jouninské zkoušky. zasměju se
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 7:46 pm

sundal jsem si košili a aktivoval pečeť na druhý stupeň "ještě chvíli provokuj a zemřeš"
Návrat nahoru Goto down
Kinomaru Uchiha
Jounin (A-Rank)
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 7:49 pm

Takže přestupek jo? Jestli nehceš do basy tak drž hubu!!Hraješ si na machra a přitom na tebe stačí jedno jutsu co? zařvu na něj













Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 EmptyTue Aug 23, 2011 7:49 pm

Vzdychol som si. Robte čo chcete. Len sa nezabite. Nechcem nikoho vidieť v nemocnici... Jasné!? Poviem naštvane. Otočím sa na Mizori. Deje sa niečo? Si nejaká smutná. Poviem a usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová místnost - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová místnost
Návrat nahoru 
Strana 2 z 15Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto:Story Started :: RPG hra :: Konohagakure-
Přejdi na: