Naruto:Story Started
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Přiběh začal
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréningová místnost

Goto down 
+6
Kasume Uky
Uzumaki Takeru
Ken´ichi
Takeshi Yuura
Sarata Yuura
Kinomaru Uchiha
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
AutorZpráva
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyThu Aug 25, 2011 9:39 pm

Odskočil som do prava takže jediné čo ma zasiahlo bol výbuch. Mal som popálenú ruku a trošku som odletel. Potom som sa pousmial. To bolo zákerné. Jeden zlý pohyb a bolo by po mne. Zasmial som sa. Si šikovná. Ale je tu horko a to ti nerobí dobre. Zamračil som sa a zotrel som si pot z čela. Popálenú ruku som už používať nemohol. Takže mi vlastne odrovnala jednu ruku. Zamračil som sa.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyThu Aug 25, 2011 9:52 pm

Uhol som sa do strany a ako preletela okolo som ju chytil za ruku a dal som jej ju za chrbát a pritlačil som ju k zemi. Ten pohľad sa mi nepáči. Ako keby som jej urobil niečo veľmi zlé. Pomyslel som si. Spomenul som si na môj pohľad keď mi brat zabil rodinu. Zamračil som sa a zakrútil som hlavou do strán aby som sa tej myšlienky zbavil. Mizore však mala jednu ruku voľnú. A mne rolničky vysali na opasku nechránené.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyThu Aug 25, 2011 10:00 pm

Kedže som si nedával pozor získala rolničku. Pousmial som sa. Pustil som ju a chytil som ju do náruče. Bežal som s ňou do ľadovej krajiny kde som ju položil na zem. Výborne. Si šikovná. Usmial som sa. Čakal som na ostatok.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyThu Aug 25, 2011 10:13 pm

Umm... zamyslel som sa. Zasmial som sa. Dosť ma trápi brat... Poviem a zamračím sa.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyThu Aug 25, 2011 10:21 pm

Áno. Keď som bol malí, zabil nám rodičov... Potom som s ním bojoval. Viac si nepamätám. Poviem a pozriem do zeme.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyThu Aug 25, 2011 10:29 pm

Bojovali sme... zrejme som prehral. Zobudil som sa až ďalší deň. Poviem a sadnem si na ľad. Pozrel som na ňu a usmial som sa. Už je ti lepšie? Spýtal som sa milo.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyThu Aug 25, 2011 10:40 pm

Nie neviem... Možno je mŕtvy, možno plánuje ako ma zabiť. Možno sa niekde usadil a žije nový život. Neviem. Usmial som sa. Ale chcem to zistiť. Dodal som.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyThu Aug 25, 2011 10:48 pm

Zasmial som sa. Možno to vzdali a šli domov. Pozrel som na ňu. Nie si unavená? Spýtal som sa a oprel som sa o ľad za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyThu Aug 25, 2011 10:57 pm

Tiež som sa jej pozrel do očí. Pousmial som sa. Máš oči po tvojej matke. Povedal som a potom som sa porozhliadol či nie sú na blízku. Nikde však neboli. Povedz mi Mizori, čo by si chcela dosiahnuť? Spýtam sa a pozdvihnem obočie.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyThu Aug 25, 2011 11:09 pm

Zasmial som sa nad myšlienkou zmrazenia Konohy. Občas ma to tiež napadlo. Keď boli veľké horúčavy. Tiež mám radšej zimu. Kedže neni až také horko. Zasmial som sa. Asi ti Yukigakure dosť chýba. Prečo tam s tebou rodičia občas nejdú pozrieť? Spýtal som sa ale po chvíli som zistil že to bola zlá otázka. Poškrabkal som sa na hlave a usmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Kinomaru Uchiha
Jounin (A-Rank)
Kinomaru Uchiha


Poèet pøíspìvkù : 90
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 10:45 am

Začnu trénovat.Hodim 4 shurikeny do figuríny.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 2:59 pm

Po hidně jsem se konečně probudil..Sakra jak to?Podíval jsem se na ránu na hlavě a trochu si otřel krev.Hmm..Musím ho najít,určitě šel tudy proto jsem dopadl sem!Rozeběhl jsem se směrem kam před tím utíkal,dokud jsem ho asi pod deseti minutách nenašel.Ona už má tu rolničku?Jak dlouho jsem byl asi mimo?Najednou jsem hodil před Hokageho kunai s výbušným lístkem,který nato vybuchl.''Ano nejlepší ninja je zde!''Vyskočil jsem před kouř a vytáhl Kunai.''Připravte se prohrajete!''
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 3:28 pm

Katanou som silno sekol do kunaiu ktorý odletel vedľa takže ma výbuch netrafil. Usmial som sa. No tak poď! Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 3:40 pm

''Yosh!''Najednou jsem zrychlil a zaůtočil na něm Kunaiem.''Ta rolnička bude má''Když jí dostala i ta nedostupná holka!Ušklíbl jsem se a zaůtočil na hruď.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 3:42 pm

Vykryl som kunai katanou. Potom som ho šiel kopnúť do brucha aby som ho od seba dostal.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 3:48 pm

Zastavil jsem se dřív,než mě stačil plnou silou nakopnout,ale střetu jsem uhnout už nestihl.Jen jsem těžce oddechl,ale nevzdálil se.Jednou si na to skočil,po druhé taky!Hodil jsem pod sebe kouřové bomby a udělal pečetě,aby to neviděl,pak jsem se mihl a řekl.''Oiroke no jutsu!''Objevila se tu nahá žena,která Odhalovala všechnoc co mohla..Tak to vyjde!Musí.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 3:49 pm

Už ma s tým viac krát nenachytáš! Poviem a tupou častou katany som ho trafil do brucha.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 3:52 pm

''Nachytal jste se..''Usmál jsem se a vtu chvíly mnou Katana proletěla a žena zmizla..''Udělal jsem pečetě uvnitř kouře'',špitl jsem a držel v ruce rolničku,měl ji přivázanou k paus..Rychle jsem trhl a snažil se od něj vzdálit,byl jsem kousínek za ním a ruku jsem měl vedle něj s rolničkou..
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 3:53 pm

Pozrel som sa na môj pás. Rolnička tam nebola. Otočil som sa. Tak na najlepšieho ninju to bolo dosť slabé. Ale splnil si to čo si mal. Zasmial som sa.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 3:56 pm

''Hé?já se vám ještě předvedu při nějaké misi!''Zdvihl jsem palec a usmál se.''Vlastně..Nemohla by být nějaká mise?''Trochu jsem se zamračil a prohlížel si rolničku v pravé ruce..
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 4:21 pm

Momentálne žiadne nie sú. Poviem a zasmejem sa. Kde trčí Takeshi? Spýtal som sa a rozhliadal som sa okolo. Katanu som zabodol do ľadu podo mnou a sadol som si na ľad.
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 4:27 pm

Konečně jsem za nimi přišel.''Hurá už to skončilo?''Přelétl jsem pohledem čumily a zaměřil se na ty dvě rolničky.Tak to zvládly..''Co bude dál?Třeba cvičný boj?Nebo trest za t že nemám rolničku?''Ušklíbl jsem se a sedl si na ledovou zemi..
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 5:03 pm

Trest ti nedám. Ale zavolaj mi prosím tvojho brata. Poviem a usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 5:59 pm

Achjo..Asi se příště zapojím byla to nuda ..Nevinně jsem se usmál a sedl si vedle Mizori.''Gratuluji ledová princezno'',ušklíbl jsem se a zahleděl se jí do očí.Hmm..Vážně ty rolničky získaly oba..Asi to nebylo tak téžké nebo ?Zavrtěl jsem hlavou a znovu jsem se na ni podíval.pak jsem jen pokývl na Hokageho.''Ani nevím kde je...Nejsem senzibil'',špitl jsem a otíral si odřenou ruku o led.
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 EmptyFri Aug 26, 2011 6:10 pm

Usmál jsem se a posunul se k Mizore,přičemž jsem ji vzal lízátko a strčil si ho do pusy.''je dobré'',vyplázl jsem na ni jazyk a cumlal tyčinku od lízátka.Celkem by mě zajímalo kde je bratr..Na chvíly jsem se zamyslel a pak se podíval na Hokageho.Zajímalo by mě co byse stalo kdyby se snažil.Ušklíbl jsem se a znovu se zaměřil na Mizore.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová místnost - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová místnost
Návrat nahoru 
Strana 6 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto:Story Started :: RPG hra :: Konohagakure-
Přejdi na: