Naruto:Story Started
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Přiběh začal
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréningová místnost

Goto down 
+6
Kasume Uky
Uzumaki Takeru
Ken´ichi
Takeshi Yuura
Sarata Yuura
Kinomaru Uchiha
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
AutorZpráva
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:15 pm

"tak už ste skončili jo ?" znova jsem přišel s rukama v kapse
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:22 pm

''Nebo?Zmrazíš mě?''Vyplázl jsem na ni jazyk a provokativně žužlal tyčinku od lízátka xD.''Sate'',řekl jsem směrem k bratrovi a pozoroval Mizore.''Tak co ty zásnuby?''Nadhodil jsem provokativně a sedl si do tureckého sedu.
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:26 pm

"ty si idiot brácho......" poznamenal jsem a postavil se za Mizore
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:35 pm

''Chceš jednu ubalit Baka?''Řekl jsem bratrovi a odstrčil ho asi metr daleko.''Poď nebo se bojíš?''Znovu jsem do něj strčil a čekal jeho reakci.
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:36 pm

oběvil jsem se u něj a cvrknul ho do čela pak jsme se oběvil u Mizore "zdravím" usmál jsme se "prosím omluv mého bratra..někdy je jako idiot"
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:41 pm

''Chceš mě poučovat?''Poskládal jsem pečetě.''Ukážu ti kdo koho má poučovat!Ranton: Reizā Sākasu'',najednou se předemnou objevil bleskový kruh,a z něho 'Šlahouny' blesku které byli velmi rychlé.Bez Kekkei Genkai se tomu nevyhne..Usmál jsem se a dal do toho víc Chakry aby to zrychlilo.
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:42 pm

vzalj sem Mizore do náruče a utekl jsem před tím "dávej pozor ty idiote !..mohl si ji zranit !"
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:48 pm

nepouštěl jsem ji..bylo mi celkem příjemné držet ji dělal jsem že sem si toho nevšiml
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:48 pm

''Nevíš co dokáži.''Tetování na ruce se mi rzsvítilo.''Dobiju tě tak,že uznáš kdo koho má učit!''Kirigakure no Jutsu,najednou se kolem nás objevila mlha.
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:50 pm

"ajaj" položil jsem jí na zem "uteč Mizore"
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:54 pm

Soustředil jsem se na to znamení,a najednou se kolem mě začala točit černá Chakra.''Notak..pobavíme se.''Řekl jsem chladně a spojil ruce.bylo mi jasné že v mlze jeho přemisťování bude na nic když nevidí prostor kolem sebe..Rozeběhl jsem se v rychlosti proti němu a zaůtočil mu pětí na obličej.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:55 pm

S tichosťou som ich pozoroval. Potom som na nich skríkol. Kľud, mám pre vás misiu! Povedal som a čakal som kým pri mňa prídu.
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 6:57 pm

ani jsem se nehnul...použil jsem své druhé kekkei genkai...musel si zlomit ruku kdyby narazil a já to dobře veděl
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 7:00 pm

Má ruka se s ním srazila,přičemž jsem si zlomil ukazováček.''Hmm?Bolest to je něco..Skvělého!''Křikl jsem a narovnal si ho.''Že já mám vždy chuť na krev když pečeť začne pracovat..''Ranton: RaiunkōhaNajednou se mezi námi objevil černý mrak,a z něho výboje silnější než od Chidori nagashi,které šli přímo do Saraty,bylo nemožné uhnout s jeho kekkei genkai naslepo,a bez něho to v téhle rychlosti nedokáže..Proudilo i přez jeho ocel.
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 7:02 pm

nechla jmse se pohltit pečetí..doufal sjem že to tetokrát ovládnu a vyletěl nahoru nad mlhu (není nějaká 20km co ? xD) a pak vyletěl pryč od mraku...pár zásahů jsem schytal no
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 7:06 pm

''Dokážeš mě zabít s tou pečetí?''Štěkl jsem chladně a nechal proudi temnou Chakru ještě víc.Zkusme posoudit síly mé pečetě a tvé.''Řekl jsem chladně a vyskočil co největší rychlostí přímo proti němu,přičemž jsem mu narazil hlavou do břicha..
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 7:09 pm

Nedávajú mi inú možnosť... sú to blázni. Pomyslím si a popritom som robil pečate. Kusol som si do palca. Kuchiyose no Jutsu!! Pri mne sa objavil mohutný kostlivý vták s veľkými krídlami a vyletel do vzduchu. Pár krát zamával krídlami a hmla pomaly mizla. Nasadol som na vtáka a letel som k Takeshimu a Saratovy. Prestante, blázni! Zakričal som naštvane.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 7:11 pm

''Bitká!A misé!''Křikl jsem nadššeně a poskakoval na místě.Pak jsem se přemístil k Mizore a usmál se.''Ehm...No vlastně teď nevím co říct'',kousl jsem se do rtu a ušklíbl se jak největší exot.No proč jak.
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 7:13 pm

musel si tu hlavu rozbit..tímhle nárazem musel každou hvíli omlíd..počítal jsem s tím tak jsem ho jen skopnul dolů
Návrat nahoru Goto down
Takeshi Yuura
Chuunin (C-rank)
Takeshi Yuura


Poèet pøíspìvkù : 88
Join date : 22. 08. 11
Age : 28

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 7:16 pm

Tak zase ?Chakra kolem mě začala miznout,a já zase myslel normálně.Proč se to zase stalo tenhle výbuch?Ani jsem se nehnul a sledoval stékající krev po mé hlavě,a najednou ucítil silnou ránu,která mě popohnala dolů.Padal jsem volným pádem doku jsem tvrdě nedopadl na záda.Vyrazil jsem si sech,ale bylo mi to jedno.Po chvilce jsem omdlel.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 7:18 pm

Použil som shunshin aby som sa dostal pri Takeshiho a zabránil mu v padnutí na zem. Chytil som ho za letu a dopadol som na nohy. Položil som ho na zem a len som zatriasol hlavou do strán.
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 7:19 pm

"Takeshi !" sletěl jsem dolů a pečeť zahnal zpátky "sakra...je to moje vyna"
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 7:21 pm

Pozrel som na Saratu, Veď si sa iba bránil. Povedal som a v tej chvíli už pri mne bol vták. Vzal som Takeshiho a vyskočil som na vtáka. Letel som s ním do nemocnice. Stretneme sa pred budovou Hokage za 10 minút, jasné? Povedal som a odletel som.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 7:23 pm

sedl jsem si a koukal do země...přemýšlel sjem nad tím co by se stalo kdyby ho hokage nechitil...mohl se zabít....a bylo to kvůli mému kopu
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 EmptyFri Aug 26, 2011 7:25 pm

''Hmm..''Podíval jsem se na Mizore a bezduše vstal.''Pořád mě ignoruješ,jsem pro tebe jen nějaký vůl,který nic neumí,ale..ale víš mě se líbíš a chtěl jsem se s tebu skamarádit..''Začal jsem zničehonic řvát a ukazoval na ni prstem.Pak jsem bezduše odešel a opřel se o strom.Proč je to tak vždy?Proč mě nikdo nemá rád?Nikoho nemám,nikdy jsem neměl!Stiskl jsem ruce v pěst a začal bušit do stromu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová místnost - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová místnost
Návrat nahoru 
Strana 7 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto:Story Started :: RPG hra :: Konohagakure-
Přejdi na: