Naruto:Story Started
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Přiběh začal
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Tréningová místnost

Goto down 
+6
Kasume Uky
Uzumaki Takeru
Ken´ichi
Takeshi Yuura
Sarata Yuura
Kinomaru Uchiha
10 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorZpráva
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:27 pm

Já nic. řeknu a záda rači ani neukazuju protože jsem je měl celé od krve a ruku jsem měl zlomenou,ale nechtěl jsem to dát na jevo.Pořád mi kapali slzy protože jsem už byl sirotek.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:29 pm

vstanu a postavím se před kasumeho žduchnu mu do ramene "co řešíš život jde dal jsi jen srab a bojíš se světa tak se vzbuď rozumíš" křiknu na něho
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:32 pm

Kso Pohnul mi s tou rukou a chytil jsem si ji.

Víte už jsem sirotek už nikoho nemam kromě tady Mizore. řeknu a začnou mi znovu kapat slzy.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:35 pm

"ja sem taky sirotek ale i tak jsem jeden z nejlepších ninju tak se okamžitě vspamatuj dokud se nestaneš jen troskou ke ktere se dost rychle blížíš" usměju se na mizore "bre ranko " vstanu "mněli sme cvičit ne" Otažu se
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:37 pm

Vezmu tajně jednou rukou tu druhou jsem nepoužíval protože jsem ji měl zlomenou a nemohl s ní hýbat kunai a bleskově se obrátím a kunai jsem namířil na jeho krk.




Řekni to znova a tentokrát to udělám! řeknu naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:39 pm

"fakt" dam dva prsti na jeho tepnu "yami" temnota mu okamžitě začne drtit ruku "bolest co je to vlastne pro lidi bolest"
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:40 pm

Au! začnu křičet bolestí a po chvíli spadnu na zem a křičim bolestí.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:42 pm

"copak asi dokaže ninja s jednou rukou" otažu se a po chvilce pustím "už to nezkoušej" usměju se a obratím na mizore "jdem teda cvičit?"
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:43 pm

Na zemi si ještě držim ruku.




T....T....ty šmejde! řeknu a zavřu oči bolestí.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:47 pm

"ok " usměju se a znovu ukažu na kasumeho dvoumi prsty "yami lekl ses co" a před ním se objeví velký pták nasedni si odveze tě" usměju se mile
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:48 pm

Ne Mizore-sama použiju něco co jsem dlouho nepoužil. naznačil jsem Mizore,že chci použít Gobiho,ale ten chlápek to nemohl asi ani tušit.


Nikam Nejedu! zakřičim na něj.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:49 pm

"tak ne no" usměju se "pomoc bojím" trapně naznačím že sem zaskočen z jeho inteligence "dame boj mizore-san"
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:51 pm

Ty!Ty! začne se mi oběvovat 1 a pak 2 ocas.





Ty šmejde! Pořád ležim a oběví se mi hned 2 ocasy na začátku.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:53 pm

"maš snad chut bojovat jestli chceš klidně tě nučím jak se chovat" usměju se a pořad jsem v klidu "mizore-san mohu ho aspoň trochu spraskat?" otazal jsem se
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:56 pm

"neboj ja taky ješte nikdy neukazal svou pravou silu " usměju se a vytahnu meč "shin noha" vlk se objeví u mojí nohy
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 7:57 pm

Gobi mě začal ovládat což bylo divné už po druhém ocase a rozeběhnu se proti tomu chlápkovi a chci ho velkou silou praštit.Bylo na 100% vidět,že jsem nedokázal ovládnout Gobiho,ale,že jsem ho nechal ať si semnou dělá co chce.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 8:04 pm

"ne mizore nech ho" usměju se " chci mu ukazat život ne jen jeho pohadku ve který žije"
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 8:06 pm

Těsně před Mizore jsem se zastavil a obešel jí zaútočil jsem pouze na toho chlápka a chtěl jsem ho silou kopnout.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 8:12 pm

vlk zmizel upustil jsem meč chytil jsem jeho kop "auch" trošku to mnou hodilo "haf haf" usměju se protože jsem jeho kop vychital rukou kterou jsem si vypujčil od vlka druhou rukou jsem na něho uzkazal ruka byla lidská "yami" zamávám a najednou kasumeho začne obmotávat silne lano z temnoty
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyMon Sep 19, 2011 8:14 pm

Začne mi být špatně a ocasy zmizeli potřeboval jsem znovu ten lektvar.Začal jsem kašlat jako včera.Bylo mi špatně.Ocasy zmizeli.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyTue Sep 20, 2011 4:39 am

"ja ti řikal tys neposlouchal" usměju se a pustím ho "chcete odvoz po druhé" promněnil jsem se zpět na člověka a vlk si lehl vedle mně
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyTue Sep 20, 2011 12:45 pm

Začal jsem opět kašlat a potřeboval jsem ten lektvar co nejdříve bylo mi čímdál hůř.



T...ty šmejde zabiju tě! řeknu a nemohl jsem ničim ani pohnout a pořád jsem kašlal.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyTue Sep 20, 2011 12:55 pm

Prechádzal som sa po dedine. S úsmevom som pozeral na občanov. Dostal som sa na tréningové miesto. Prišiel som bližšie k skupinke ľudí. Čau, brácho. Ahoj, Mizore. Pozrel som na Kasumeho. Čo sa stalo? Prišiel som ku Kasumemu a kľakol som si. Si v poriadku? Spýtam sa a pomaly mu pomôžem posadiť sa.
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyTue Sep 20, 2011 1:06 pm

Já toho chlapa zabiju! řeknu a pořád se nemůžu hnout.
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 EmptyTue Sep 20, 2011 1:36 pm

Nechci to! řeknu a zakašlu znovu,ale nemohl jsem se ani bránit nemohl jsem ničim pohnout.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Tréningová místnost - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Tréningová místnost   Tréningová místnost - Stránka 11 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Tréningová místnost
Návrat nahoru 
Strana 11 z 15Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto:Story Started :: RPG hra :: Konohagakure-
Přejdi na: