Naruto:Story Started
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Přiběh začal
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Kancel Hokageho

Goto down 
+7
Ichigo
Shizuka Yoru
Yuutakata Haruka
Sarata Yuura
Uzumaki Takeru
Kinomaru Uchiha
Ken´ichi
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyThu Aug 25, 2011 6:05 pm

Vytvoril som klona a nakázal som mu aby vybavil papiere kým neprídem. Ja som odišiel na miesto kde som sa mal stretnúť s týmom.
(presun)
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Aug 26, 2011 7:38 pm

Prišiel som pre budovu a oprel som sa o stenu. Čakal som kedy prídu.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Aug 26, 2011 7:54 pm

Přišel jsem k Hokagemu,a jen si otíral krev ze zápěstí.''tak co bude?''Řekl jsem chladněji než kdykoliv před tím a sledoval ho..
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Aug 26, 2011 8:00 pm

Tak... pôjdete do Kiri spolu so Saratom. Tam sa spýtate Mizukage-sama na spojenectvo. Ak by mala záujem tak dohodnite aby sa s vami a nejakou ochranou vrátila do Konohy. Poviem a usmejem sa.
Návrat nahoru Goto down
Sarata Yuura
Jounin (B-rank)
Sarata Yuura


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 22. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Aug 26, 2011 8:15 pm

zívl jsem si (budu chodit tam kam Mizore..budu msuet xD)
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Aug 26, 2011 8:17 pm

Pohrabal som sa vo vačku a vytiahol som mapu. Hodil som ju Mizori. Ak by ste náhodou nevedeli kam máte ísť tak sa riaďte mapou. Povedal som a pomaly som zaliezol do budovy. Prišiel som do kanclu a odvolal som klona. Papiere boli vybavené. Tak som si na chvíľu zdriemol.
Návrat nahoru Goto down
Uzumaki Takeru
Genin (Kyuubi D-rank)
Uzumaki Takeru


Poèet pøíspìvkù : 45
Join date : 25. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyFri Aug 26, 2011 8:35 pm

''Hmm...Hai.Chci se omluvit za tu reakci byla..přehnaná'',snažil jsem se usmát a sledoval ji.''Vlastně nemusíš se se mnou bavit když nechceš..jen jsem se chtěl omluvit..''Řekl jsem s trochou zklamání v hlase a podíval se do země.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptySun Aug 28, 2011 2:55 pm

přišel jsem před budovu zašel jsem do zadu tam jsem vyskočil nahoru okno jsem rizřízl elektřinou vešel jsem dovnitř a zakryl jsem spicimu braškovy oči "kdo jsem" otažu se srandovně
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Shizuka Yoru
Hakai no Sekai (S-rank)
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 22. 08. 11
Age : 31

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptySun Aug 28, 2011 3:43 pm

Nechala jsem je ať se hasteří. Sedla jsem si na pohodlnou pohovku. Hm... Takové by mohl také pořídit. Rozhlížela jsem se kolem.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptySun Aug 28, 2011 6:11 pm

Zobudil som sa na prasknutie skla. Takto sa ľudia nebudia. Poviem a čakám až dá ruky preč.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptySun Aug 28, 2011 6:46 pm

Skočím před stůl "čau braško" usměju se a trapně mu zamavám
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptySun Aug 28, 2011 6:52 pm

Pozrel som sa na neho a vytreštil som oči. Čo??!! Poviem nechápavo.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptySun Aug 28, 2011 6:57 pm

"už sem se na tebe těšil" usměju se "maš to tady pěkný" usměju se "jo a ted...... proč jsem tady no chci dokončit mou ulohu" krvelačně se usměju
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptySun Aug 28, 2011 6:59 pm

Zamračil som sa. Genjutsu Shibari Pomyslím si a Haruka zrazu stuhne na mieste. Prečo? Si blázon. Zmenil si sa. Poviem a pripravím si pečate.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Hakai no Sekai (S-rank)
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 22. 08. 11
Age : 31

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptySun Aug 28, 2011 7:05 pm

Seděla jsem na pohovce a sledovala jsem je.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptySun Aug 28, 2011 7:09 pm

chytil mně a ja si chtěl jenom pokecat ale dobře s problemy se usměju se vychitrale [i]zapomněl že umím ovladat svoju KG i bez pohybu z meho těla vyletí temnota a cestou vezme kunai s kapsičky omota ho tak aby se pomalu nemohl hýbat a dal mu kunai pod krk
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptySun Aug 28, 2011 8:01 pm

Ostalo po mne poleno a ja som sa objavil za ním. Rýchlo som urobil pečate a priložil som mu katanu k hrdlu. Ani to neskúšaj. prečo si sa pridal na stranu zla? Spýtam sa.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Hakai no Sekai (S-rank)
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 22. 08. 11
Age : 31

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptySun Aug 28, 2011 8:03 pm

Asi bych měla šéfikovi pomoc, ale mě se tak nechce! Sledovala jsem je.
Návrat nahoru Goto down
Yuutakata Haruka
Šéf Hakai no Sekai (S-rank)
Yuutakata Haruka


Poèet pøíspìvkù : 228
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptySun Aug 28, 2011 8:12 pm

"Shin!!" křiknu a vlk se rozběhně přez dveře podtrhne kene a vpustí do mně trochu chakry dost na to abych se trošku pohnul složil jsem ruce a zakřičel "Kai" ukazal sem na neho prstem z neho my vyletla temnota jedna mu vzala katanu druha svazala ruce a stuhla
Návrat nahoru Goto down
https://story-start.superforo.net
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Aug 29, 2011 8:44 am

Znova po mne zostalo poleno. Rýchlo som poskladal pečate a kusom som sa do prsta. Podo mnou sa objavil tvor, ktorý bol celý z kostí. Mal lebku šavlozubého tigra, packy asi ako medvedie. Mal dlhší kostný chvost a z neho mu vybiehali ostne približne dlhé ako dýky a ostré ako ihli. Tvor zavrčal na Haruku horšie ako samotné peklo. Usmial som sa. Zoznám sa s kostihlavom, braček. Poviem a urobím pečate. Yami: Yami no rirīsu! Harukovy sa zhoršil zrak, po chvíli videl iba čierne.
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Hakai no Sekai (S-rank)
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 22. 08. 11
Age : 31

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Aug 29, 2011 9:33 am

Stoupla jsem si a přišla jsem k Harukovi. "To už by stačilo, ne? Je to nuda." Připravila jsem si pečetě.
Návrat nahoru Goto down
Ichigo
Šef Gozenu (S-rank)
Ichigo


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 27. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Aug 29, 2011 5:27 pm

prišli sme k dverám bez zaklopania som vošiel
"aaa ale vás tu je"
Návrat nahoru Goto down
Akai Buru
Zastupce Šefa Gozenu (S-rank)
Akai Buru


Poèet pøíspìvkù : 27
Join date : 27. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Aug 29, 2011 5:29 pm

Šel sem pomalu za ním a hlídal jakýkoliv nepatrný pohyb kohokoliv
Návrat nahoru Goto down
Shizuka Yoru
Hakai no Sekai (S-rank)
Shizuka Yoru


Poèet pøíspìvkù : 182
Join date : 22. 08. 11
Age : 31

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Aug 29, 2011 5:34 pm

No bezva! Povzdechla jsem si. "Měli bychom jít." podívala jsem se na hokageho.
Návrat nahoru Goto down
Ichigo
Šef Gozenu (S-rank)
Ichigo


Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 27. 08. 11

Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 EmptyMon Aug 29, 2011 5:36 pm

"ale ale kde sa tak ponáhlaš"
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kancel Hokageho   Kancel Hokageho - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Kancel Hokageho
Návrat nahoru 
Strana 2 z 9Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto:Story Started :: RPG hra :: Konohagakure-
Přejdi na: