Naruto:Story Started
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Přiběh začal
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesty přes les

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Cesty přes les Empty
PříspěvekPředmět: Cesty přes les   Cesty přes les EmptyWed Sep 21, 2011 3:43 pm

...
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Cesty přes les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty přes les   Cesty přes les EmptyWed Sep 21, 2011 3:43 pm

Přiběhnu a schovám se na stromě.Udělal jsem ptáčka a napsal vzkaz mizore-sama.
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Cesty přes les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty přes les   Cesty přes les EmptyWed Sep 21, 2011 4:19 pm

Začínala mi být zima a byl jsem podchlazený.Byl jsem celý ledoví a byla mi hrozná zima klepal jsem se zimou.Byl jsem pořád na stromě.Po chvíli na tom stromě usnu byl jsem ledoví jako led,Byl jsem jen v tričku a kalhotech neměl jsem žádnou mikinu nebo tak,ale jak jsem psal byl jsem podchlazený.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Cesty přes les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty přes les   Cesty přes les EmptyWed Sep 21, 2011 4:53 pm

ANBU skupina prišla do lesa a zahájila pátranie po Gobim. Senzibil mal hľadanie ľahšie kedže Kasume mal obrovskú zásobu chakry. Boli pripravený ho aj zabiť. Ale teraz sa od Kasumeho nachádzali asi o 20 kilometrov ďalej kedže začali hľadať na nesprávnom konci lesa.
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Cesty přes les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty přes les   Cesty přes les EmptyWed Sep 21, 2011 4:55 pm

Vzbudil jsem se,ale nic jsem nevnímal nemohl jsem ani nic dělat byla mi příšerná zima.Po chvíli i spadnu ze stromu na zem a jsem v bezvědomí.
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Cesty přes les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty přes les   Cesty přes les EmptyWed Sep 21, 2011 6:02 pm

Začnu se probouzet,ale byl jsem pořád hrozně studený a nemohl jsem se ani pohnout byla mi hrozná zima.
Návrat nahoru Goto down
Ken´ichi
Hokage (S-rank)
Ken´ichi


Poèet pøíspìvkù : 189
Join date : 21. 08. 11

Cesty přes les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty přes les   Cesty přes les EmptyWed Sep 21, 2011 7:13 pm

ako ANBU prečesávali les pomaly sa ku Kasumemu blížili. Senzibil stále nemohol nájsť jeho chakru.
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Cesty přes les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty přes les   Cesty přes les EmptyWed Sep 21, 2011 7:15 pm

Začnu nahlas kašlat asi na mě lezla nějaká nemoc pořád jsem byl hrozně studený.Snažil jsem něco udělat,ale nešlo to.Trochu chakry jsem vypustil,ale pořád mi nic nešlo udělat.Tvář jsem měl úplně bílou a studenou.Byl jsem studený jako když si sáhnete do sněhu.
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Cesty přes les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty přes les   Cesty přes les EmptyThu Sep 22, 2011 2:36 pm

K..Kso! řeknu a začnu znovu kašlat nemůžu se ani pohnout a byl jsem studený jako lednička,ale pořád jsem byl naživu.













(Nuda)
Návrat nahoru Goto down
Kasume Uky
Genin (Gobi D-rank)
Kasume Uky


Poèet pøíspìvkù : 373
Join date : 24. 08. 11

Cesty přes les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty přes les   Cesty přes les EmptyThu Sep 22, 2011 4:16 pm

Zkusim se zvednout,ale nešlo to.Rukama jsem nemohl pohnout ani nohama potřeboval jsem zahřát byl jsem hrozně ledoví.Použiju trochu Gobi chakru a zvednu se pak pomalinku jdu zpět.(přesun)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesty přes les Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesty přes les   Cesty přes les Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Cesty přes les
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pouštní cesty

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Naruto:Story Started :: RPG hra :: Cesty-
Přejdi na: